Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

2004 yılında İzmir’de kurulan Dekoras Mühendislik ve Mimarlık Ltd Şti, dekoratif mantolama, iç ve dış cephe kaplama ürünlerinde Türkiye’nin önde gelen üretici ve ihracatçı firmalarından biridir.

Üretim yaptığı alandaki başarısını yükselen bir grafikle devam ettiren Dekoras, boya, izolasyon, membran, duvar kağıdı, silikon sektöründe de Ege bölgesinde, sektördeki en iyi üreticiler ve distribütörler ile işbirliği halindedir.

İzmir İTOB Organize Sanayi Bölgesinde 3600 m2 kapalı, toplam 4600 m2 alanda üretim yapmaktadır.

Üretim grubunda; projeler için Dekoras kataloğunda bulunmayan modeller, Dekoras’ın teknik ekibi tarafından tasarlanmakta, üretilmekte ve müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Dekoras, Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Dekoras, ülke çapında sektörünün teknik anlamda en güçlü firması olmaya adaydır, gün geçtikte artan teknik kadrosuyla yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Bünyesinde 1 İnşaat Mühendisi, 2 Mimar barındıran Dekoras; toplamda 25 kişiyi aşkın seçkin kadrosu ile hizmet vermektedir.

Türkiye’nin sektöründe en güçlü fabrikaları olan Dow, Çbs, Austrotherm, Decovision, Çks, Selsil, Metser, Altser, Sena Yapı, Adawall, Yasham, Livart ile işbirliği halindedir.

Dekoras, gün geçtikçe gelen talepler doğrultusunda ürün portföyünü genişleterek müşterilerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

Dekoras sektöründe sağlam ve güçlü kadrosuyla bölgesindeki güçlü bayileri ile el ele, üst düzey projelere imza atmaya devam etmektedir.

Son yıllarda E-ticaretin hız kazanması ile birlikte 2015 yılından beri e-ticaret yapmaktadır. 

Dekoras 2019 yılında da faaliyet ve yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et